Kurs autobusów

____________________________

Przywozy poniedziałek - piątek

PRZYJAZDY

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW SZKOLNYCH 2020-01-21

WICHRÓW 7.20                     PAŹDZIORNO 7.44
MIECZKÓW 7.23                                                 GODKÓW 7.47
OSIEK / K.KOŚCIOŁA 7.26                                 BOGDANÓW 7.49
OSIEK 7.28                                                          OSIEK 7.51
BOGDANÓW 7.30                                               OSIEK / K. KOSCIOŁA 7.52
GODKÓW 7.33                                                    MIECZKÓW / SZKOŁA 7.55
PAŹDZIORNO 7.36                                            WICHRÓW 7.57
KOSTOMŁOTY / SZKOŁA 7.40                           MIECZKÓW 7.58


WNORÓW 7.15                     PIOTROWICE / SZKOŁA 7.45
WILKÓW SREDZKI 7.18                                    PIOTROWICE 7.47
SOBKOWICE 7.22                                             PIOTROWICE 7.49
SAMSONOWICE 7.24                                                 I                         I
PIOTROWICE / ZAKŁADY 7.28                                   I                         I
PIOTROWICE 7.31                                                       I                         I
KOSTOMŁOTY / SZKOŁA 7.37                                    KOSTOMŁOTY / SZKOŁA 7.55

PIERSNO / BLOKI 7.00                      SAMBORZ 7.32
SZYMANOWICE 7.15                                                           PIERSNO / KOSCIÓŁ 7.36
SIEMIDROŻYCE 7.17                                                           JENKOWICE 7.39
JAKUBKOWICE 7.19                                                             ZABŁOTO 7.42
ZABŁOTO / RONDO 7.22                                                    I                        I
ZABŁOTO 7.24                                                                    I                        I
KOSTOMŁOTY / SZKOŁA 7.27                                         KOSTOMŁOTY / SZKOŁA 7.45

JAKUBKOWICE 8.15                           SAMBORZ 8.20
SIEMIDROZYCE 8.17                                                             PIERSNO / BLOKI 8.30
SZYMANOWICE 8.19                                                             PIERSNO / BLOKI 8.33
WILKÓW ŚREDZKI 8.26                                                       JENKOWICE 8.37
SOBKOWICE 8.28                                                                 ZABŁOTO / RONDO 8.40
SAMSONOWICE 8.30                                                           ZABŁOTO 8.42
PIOTROWICE / ZAKŁADY 8.37                                            I                      I
PIOTROWICE NR.38 8.40                                                     I                      I
PIOTROWICE K. SZKOŁY 8.42                                             I                       I
PIOTROWICE 8.44 I I
KOSTOMŁOTY / SZKOŁA 8.50                                       KOSTOMŁOTY / SZKOŁA 8.47
PRZYWOZY DO SZKÓŁ

ODJAZDY

KOSTOMŁOTY / SZKOŁA                  12.40      13.45      14.35
PAŹDZIORNO                                                                    12.44               13.49                 14.39
ZABŁOTO                                                                         12.50                13.55                  14.45
JENKOWICE                                                                    12.54                13.59                  14.49
PIERSNO / KOSCIÓŁ                                                       12.58               14.03                  14.53
PIERSNO / BLOKI                                                            13.01                14.06                 14.56
SAMBORZ                                                                       13.08                14.13                   15.03
KOSTOMŁOTY / SZKOŁA                                              13.12                 14.17                   15.07

KOSTOMŁOTY / SZKOŁA              12.40      13.40     14.35
PIOTROWICE                                                                 12.43              13.43             14.38
PIOTROWICE                                                                 12.45              13.45             14.40
PIOTROWICE                                                                 12.47             13.47               14.42
PIOTROWICE                                                                 12.49             13.49               14.44
PIOTROWICE                                                                 12.52             13.52               14.47
SAMSONOWICE                                                           12.55              13.55              14.50
SOBKOWICE                                                                  12.58             13.58              14.53
WILKÓW SREDZKI                                                       13.00              14.00             14.55
SZYMANOWICE                                                           13.08             14.08              15.04
SIEMIDROŻYCE                                                           13.10              14.10              15.06
JAKUBKOWCE                                                             13.12               14.12              15.08