Kurs autobusów

____________________________

Przywozy poniedziałek - piątek

PRZYJAZDY

KURS

Ramułtowice - 6:55

Karczyce - 7:00

Jarząbkowice - 7:03

Lisowice - 7:08

Chmielów - 7:10

Wnurów - 7:15

Wilków Śr. - 7:20

Sobkowice - 7:23

Samsonowice - 7:28

Kostomłoty - 7:35

KURS

Szymanowice - 7:15

Siemidrożyce - 7:18

Jakubkowice - 7:20

Zabłoto - 7:25

Kostomłoty - 7:30


Wnurów - 8:20

Wilków Śr. - 8:23

Sobkowice - 8:25

Samsonowice - 8:30

Szymanowice - 8:33

Siemidrożyce - 8:35

Jakubkowice - 8:40

Zabłoto - 8:45

Kostomłoty - 8:50

KURS

Piersno - 7:00

Jenkowice - 7:05

Zabłoto - 7:10

Kostomłoty - 7:15


Samborz - 7:35

Piersno - 7:40

Jenkowice - 7:43

Zabłoto - 7:45

Kostomłoty - 7:50


Samborz - 8:25

Piersno - 8:30

Jenkowice - 8:35

Zabłoto - 8:40

Kostomłoty - 8:45

ODJAZDY

KURS

Kostomłoty - 12:40

Zabłoto

Jenkowice

Piersno (całe)

Samborz


Kostomłoty - 13:40

Zabłoto

Jenkowice

Piersno (całe)

Zamborz


Kostomłoty - 14:30

Zabłoto

Jakubkowice

Siemidrożyce

Szymanowice

Jenkowice

Piersno (całe)

Samborz

KURS

Kostomłoty - 12:40

Jakubkowice

Siemidrożyce

Szymanowice

Samsonowice

Sobkowice

Wilków Śr.

Wnorów


Kostomłoty - 13:40

Jakubkowice

Siemidrożyce

Szymanowice

Samsonowice

Sobkowice

Wilków Śr.

Wnorów

Chmielów

Lisowice

Jarząbkowice

Karczyce

Rałmutowice

KURS

Kostomłoty - 12:40

Paździorno

Piotrowice (całe)


Kostomłoty - 13:40

Paździorno

Piotrowice (całe)


Kostomłoty - 14:30

Paździorno

Piotrowice (całe)

Samsonowice

Sobkowice

Wilków Śr.

Wnorów

Chmielów

Lisowice

Jarząbkowice

Karczyce

Rałmutowice

KURS



Kostomłoty - 14:30

Wichrów

Mieczków

Osiek

Bogdanów

Godków