Wydarzenia 2018-19

_____________________________

L I S T O P A D


Andrzejki 

Święto Pluszowego Misia
Dnia 23 listopada w przedszkolu obchodzono Święto Pluszowego Misia. Pani Halinka z biblioteki przygotowała dla dzieci prezentację z najbardziej popularnymi misiami z bajek. Wręczyła także dzieciom pamiątkowe medale i kolorowanki z ich ulubionymi bohaterami. 

21 listopad - Dzień Życzliwości

Wysyłamy Kartkę Bohaterom Polski

Odwiedziny w bibliotece.

Grupa 5 latków odwiedziła w bibliotece panią Halinę, która zapoznała dzieci z pracą bibliotekarki i zachęciła do wypożyczania książek. Na pamiątkę z tego spotkania i na zachętę do czytania dzieci dostały zakładki do książek.
Pani Halina przeczytała także dzieciom książeczkę pt" Gdzie zgubiłeś mi się" i rozdała zakładki do książek, zachęcając tym dzieci do czytania książek i dbania o nie.

P A Ź D Z I E R N I K


W miesiącu październiku, będąc na wycieczce w Piotrowicach dzieci oglądały 
polską złotą jesień.

NIEZWYKŁY GOŚĆ!
W październiku dzieci z przedszkola miały spotkanie z wyjątkowym gościem. Był nim pan Norbert z fundacji "Centaurus" zajmującej się opieką nad porzuconymi zwierzętami. Pan Norbert zapoznał dzieci z ideą wolontariatu i przedstawił prezentację multimedialną o pracy fundacji. Przywiózł także swoje dwa zwierzątka - podopiecznych fundacji, które dzieci z radością poznały.

Dzień Chłopaka - zabawa taneczna